Programy partnerskie

By | 27-07-2010

Krótko o programach partnerskich. Czyli jak zarobić na własnej stronie w internecie.

Czym są programy partnerskie zapewne wszyscy już wiedzą. Ale słowem wstępu, są to narzędzia internetowego marketingu. Organizator takiego PP, na przykład sklep, udostępnia skrypty/linki, które są zintegrowane z systemem organizatora i na podstawie linków i banerów referencyjnych zlicza wejścia klientów i ich zakupy od danego polecającego. Programy partnerskie płacą prowizyjnie, najczęściej od akcji, czyli zakupu danej, polecanej rzeczy.

Wybrane programy partnerskie

mbank.net.pl – program partnerski Mbanku, reklamujesz linkami i banerami produkty Mbanku (ostatnio też Multibanku), możesz zarobić na akcji, której wykona klikający, czyli np. założenie konta w banku, czy też zamówienie karty kredytowej, dość wysokie prowizje

seoadder.info – 50zł za każdy zakup z Twojego polecenia. Polecaj system Adder do katalogowania w wyszukiwarce Google.

panthermedia.net – baza ze zdjęciami royalty free, PP polegający na polecaniu serwisu zarówno fotografom, jak i ludziom kupującym zdjęcia, 10% prowizji

propartner.pl – jest to pierwszy w Polsce system obsługującym e-biznesowe programy partnerskie w modelu Application Service Provider i jednocześnie Sieć Programów Partnerskich. W Propartnerze jest kilka programów partnerskich, do których można dołączyć, w tym np. Kurs Tajemnice Pozycjonera, można wybierać spośród wielu kategorii, Dom i Ogród, Pasaże Handlowe, Edukacja itd., prowizje różne, zależne od wybranego PP, od kilku procent, przez grubsze zarobki np. 90zł za polecenie. Materiały marketingowe, wsparcie. Oprócz prowizji pierwszego poziomu są też prowizje drugiego poziomu.

pp.zlotemysli.pl – jeden z tych, co najbardziej polecam, czemu na końcu? Bo chyba najwięcej o nim mogę w tej chwili napisać. Wydawnictwo Złote Myśli sprzedaje e-booki i audiobooki, poradniki itp. Po prostu wejdź i zobacz – www.zlotemysli.pl Różne rodzaje prowizji, bezpośrednia, wieczna, a także ta drugiego poziomu (czyli za to co zarobi partner PP przez Ciebie polecony), łącznie nawet do 40%. Wiele materiałów marketingowych, opisy, opinie, okładki e-booków, darmowe fragmenty, forum wsparcia, obszerne materiały szkoleniowe, darmowe e-booki. Według wielu badań e-booki to najczęściej kupowany produkt w internecie. Więc może spróbuj?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


dziewięć × trzy =