Pozycjonowanie krok po kroku

By | 02-10-2011

Jak pozycjonować? To pytanie na bank zadaje sobie multum ludzi dla których pozycjonowanie i wszystkie tajniki z tym związane dopiero otwierają swoje wrota. Ostatnio miałem możliwość przeczytania nowości na polskim rynku SEO, eBook Sławomira Gdaka „Pozycjonowanie krok po kroku”. Jak to wygląda? Krótko mówiąc dobrze.

Pierwsze co można zauważyć, to brak jakichkolwiek polskich eBooków o pozycjonowaniu wydawanych po 2009 roku. A przecież dwa lata w tej branży to przepaść, weźmy choćby pod uwagę wprowadzenie Google Panda. Oczywiście można czytać polskie i zagraniczne fora i blogi SEO i zbierać cząstkowe informacje, ale Sławomir Gdak zebrał to wszystko w jeden eBook, w dodatku tanio go sprzedaje. A co jeśli ktoś zaczyna przygodę z pozycjonowaniem? Śledzenie zmian w SEO bez posiadania podstaw byłoby trochę bez sensu.

Nie będę rozpisywał się co zawiera ten eBook, Gdaq odwalił kawał dobrej roboty nie tylko pisząc ten poradnik, ale także przygotowując dobry jego opis, wejdź i po prostu zobacz:

Pozycjonowanie krok po kroku
http://www.michal.pogrudka.com/ebook_gdaq.htm

Moim zdaniem ten eBook to podstawa dla osób, które nie rozwalają tematu SEO obudzeni w środku nocy, czy po prostu dla początkujących. Osoby bardziej zaawansowane mogą podziękować autorowi za podsumowanie wszystkiego co wiadomo na temat pozycjonowania, warto czasem mieć źródło tej wiedzy w jednym miejscu. Pewnie też znajdą się osoby, które będą narzekać, że wiedzą więcej, że nie tego się spodziewały, że sami napisaliby lepiej… osobiście nie znam jednak nikogo, kogo można by uważać za mocno zaawansowanego w danym temacie, jednocześnie tak zapatrzonego w siebie, żeby bez przeczytania tak dobrze napisanego poradnika, komentować go w ciemno niczym krytyk.

Posiadanie prawdziwej wiedzy cechuje się tym, że nigdy nie można mieć pewności, że to wiedza wystarczająca.

4 thoughts on “Pozycjonowanie krok po kroku

  1. Pingback: Pozycjonowanie krok po kroku | Jak pozycjonować strony?

  2. Pingback: System wymiany linków | Jak pozycjonować strony?

  3. Pingback: 40% rabatu dla czytelników bloga, tylko dzis - 17.10.2011 | Pozycjonowanie blog - Michał Pogrudka - Seo, eCommerce

  4. Pingback: Seo Copywriting - Magiczna Siła Słowa W Pozycjonowaniu - recenzja kursu | Pozycjonowanie blog - Michał Pogrudka - Seo, eCommerce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


siedem − jeden =