40% rabatu dla czytelników bloga, tylko dzis – 17.10.2011

By | 17-10-2011

Pisałem ostatnio krótką notkę na temat eBooka o podstawach SEO „Pozycjonowanie krok po kroku”. Na pewno wielu z Was kupiło ten poradnik, żeby się chociaż przekonać, czy to co napisałem było prawdą, czy zwykłym słodzeniem. Zgodnie z prowadzoną z niektórymi z Was korespondencją, widzę, że nie zawiedliście się. Co mnie bardzo cieszy:-)

Pozostaje tylko pytanie czy jest jeszcze ktoś kto zastanawia się dalej nad kupnem tego eBooka? 27zl to nie jest duży wydatek, ale być może inni wolą kupić za te pieniądze linki, lub punkty w systemach wymiany linków? Jeśli o tym myślą serio, na prawdę powinni przeczytać tą książkę.

Pomyśl, czy masz juz w głowie efekty swojego pozycjonowania, które mógłbyś uzyskać po lekturze tej książki? Czy nadal zastanawiasz się jak bardzo potrzebna Ci ta książka do osiągnięcia sukcesów w SEO?

Dla niezdecydowanych czytelników tego bloga, do końca poniedziałku (17.10.2011 23:59), autor tego eBooka postanowił sprezentować rabat 40%!!!

http://www.michal.pogrudka.com/ebook_gdaq_taniej.htm

Nawet jeśli do tej pory miałeś choć cząstkę wątpliwości, ten rabat ma prawo to zmienić, 16,20 zł za książkę wartą nawet 47zł? Nie mam prawa namawiać, wciskać Ci przycisk „Kup teraz” pod kursor myszki, ale nie mam też prawa zachować tego rabatu tylko dla siebie.

Nie zostało wiele czasu, rabat nalicza się po kliknięciu w poniższy link i jest aktywny tylko do końca poniedziałku. Kupisz książkę, podziel się z innymi swoją opinią.

http://www.michal.pogrudka.com/ebook_gdaq_taniej.htm

One thought on “40% rabatu dla czytelników bloga, tylko dzis – 17.10.2011

  1. Pingback: Pozycjonowanie krok po kroku | Pozycjonowanie blog - Michał Pogrudka - Seo, eCommerce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


osiem + = dziewięć