Gwiazdkowe prezenty – konkurs – darmowe kody do katalogów.

By | 21-12-2011

Święta, święta i prezenty. Krótko i na temat. Dla czytelników bloga przygotowane zostały darmowe kody do katalogów. Jednak nie będzie tak łatwo, trzeba się wykazać, ogłaszam konkurs :-)

Jako, że oprócz Świąt, zbliża się także koniec roku, okres witania Nowego Roku, ale także dobry moment do podsumowań, rachunku sumienia, postanowień zmiany na lepsze… przyjrzyjmy się mojemu blogowi. W tym roku przesiadłem się ze skryptu autorskiego na Wordrpess, czy to dobrze, czy źle? Zmieniłem profil bloga z ecommerce, seo, webdesign, na stricte seo… Napisz w komentarzu do tego posta, który post na blogu (nie musi być napisany w tym roku) najbardziej Ci się podobał, lub nie podobał, podaj link i uzasadnienie, możemy rozwinąć dyskusję, autor jednego z pięciu najciekawszych komentarzy z linkami do postów i uzasadnieniem lub komentarzy do w/w komentarzy dostanie darmowy kod do wybranego katalogu.

Napisz w poście który katalog z poniższych Cię najbardziej interesuje w przypadku wygranej?

Uniqual – moderowany katalog

GnPR – moderowany katalog

KSIP – moderowany katalog

 

Zasady:

1. Wygrywa 5 osób

2. Każdy może wygrać tylko jeden kod

3. Napisz w komentarzu do tego posta, który post z mojego bloga podobał Ci się najbardziej, lub nie podobał, odpowiedź uzasadnij, daj linka i napisz który katalog w razie wygranej Cię interesuje.

4. Komentuj inne komentarze, czy się zgadzasz, czy nie, może masz zupełnie inne zdanie – te komentarze też biorą udział w konkursie.

5. Zwycięzców wybiera autor bloga – jest to wybór subiektywny, ale i bezdyskusyjny

6. Konkurs trwa od teraz do 29.12.2011 do 23:59, wyniki ogłoszę już (albo dopiero) w 2012 roku :-)

11 thoughts on “Gwiazdkowe prezenty – konkurs – darmowe kody do katalogów.

 1. Jajonasz

  Katalogi są tak słabe, ze żal się wysilać po jakiś kod…

  Reply
 2. Michał Pogrudka Post author

  Myślę, że nie wszyscy będą ten konkurs traktować jak walkę o złote kalesony, najważniejsza jest zabawa, ale musu oczywiście nie ma.
  A nie ma nic gorszego niż „pies ogrodnika”, który pokusiłby się na kod i by go dostał, a wcale nie chciałby wykorzystać :-) Więcej zostanie dla osób zainteresowanych :-)

  Reply
 3. Anna

  A ja myślę, że taki konkurs, to fajna sprawa, mimo, że katalogi może nie powalają na kolana (jak to napisał Jajonasz, ale troche zbyt przesadnie), to darmowe kody są zawsze mile widziane.
  Nie czytałam wcześniej tego bloga, więc nie bede oszukiwać, że podoba mi się jakiś tam post… podoba mi się właśnie ten Gwiazdkowy http://www.michal.pogrudka.com/2011/12/21/gwiazdkowe-prezenty-konkursdarmowe-kody-do-katalogow/, bo darmowe kody są zawsze fajne =D Pytanie tylko czy to dobry okres na taki konkurs, gdzie wszyscy zabiegani nie mają czasu na komputer? Fakt, konkurs gwiazdkowy, więc trudno go robić w listopadzie =D PS. Wybieram katalog http://www.uniqual.eu

  Reply
 4. Michał Pogrudka Post author

  No to chyba obędzie się bez skrzętnego wybierania osób, które wygrały, nie będzie wielkich przegranych, bo ktoś był na szóstym miejscu :-) Szukajcie kodów na swoich mailach :-) Pozdrawiam.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


siedem + jeden =