SeoPilot, zaskakujący ciąg dalszy testu

By | 17-02-2012

Tydzień temu pisałem o testowej kampanii SeoPilot, którą właściciele serwisu zaproponowali mi przeprowadzić za z góry określony i opłacony budżet. Uchylę rąbka tajemnicy, że póki co jest dobrze, ale więcej napiszę za miesiąc. Jest jednak jedna zaskakująca rzecz, mająca wpływ na dalszy test.

Otóż SeoPilot zaproponował mi jeszcze jeden test. W związku z tym, że jedna z fraz, którą aktualnie testuję, jest bardzo konkurencyjna, a ja z okazji okrojonego budżetu zmniejszyłem wartości dla tej frazy z tych które zaproponował system na takie wartości, które zmieszczą się w darowanym mi budżecie, dostanę możliwość przetestowania dwóch kolejnych fraz, oczywiście przy obserwacji poprzednich, w tym tej najbardziej konkurencyjnej.

Tym razem miałem wybrać dwie frazy, system zaproponuje mi wartości kwot potrzebnych do kampanii, a moje konto zostanie zasilone takim budżetem. Czyli wszystko pójdzie zgodnie z myślą systemu i jeśli się sprawdzi, będzie można powiedzieć, że warto zachować wartości proponowane przez system.
Oto wybrane frazy:

Fraza D. brak w top100, 450 tysięcy wyników

Fraza E. 16 miejsce, 12mln wyników

Pierwszy post o teście można przeczytać tutaj:

SeoPilot – zautomatyzowany system reklamowy

4 thoughts on “SeoPilot, zaskakujący ciąg dalszy testu

  1. Denis

    Seopilot jest w ostatnim czasie niezwykle popularny i jestem ciekawy Twojego testu. Mi niestety nikt takiej kampanii nie zaproponował, ale to chyba przez to, że już korzystam z systemu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


× dwa = dwanaście