Jesień za oknem, Pingwin 2 w wyszukiwarce, coś na pocieszenie…

By | 07-10-2013

Krótko i na temat. Nie będę pisał o pogodzie, choć pozostawia wiele do życzenia. Nie będę pisał też o wzlotach i upadkach po zmianach październikowych w algorytmie naszej ulubionej wyszukiwarki. Ale mam coś na pocieszenie, może znowu spóźnię się z newsem, ale lepiej późno niż wcale.

 

Sławek Gdaq zaktualizował swoją Listę Mocnych Katalogów, więc jeśli ktoś ją ma i jest uprawniony do aktualizacji, powinien w te pędy zadbać o aktualizację.  Mało tego, jest to aktualizacja w zasadzie z nazwy, bo Sławek na podstawie starej listy przygotował po prostu ją od nowa, uzupełnił o tematykę katalogów, uzupełnił o takie czynniki jak  Citation Flow, Trust Flow, Page Authority, mozRank, mozTrust. Widziałem, włożona praca godna podziwu :)

Jeśli nie masz jeszcze tej listy, możesz ją zdobyć klikając tutaj.

 

Oprócz zaktualizowanej Sławek przygotował jeszcze jedną rzecz – Seo Guru, obszerny materiał o pozycjonowaniu, do którego dał dostęp przed wakacjami, chociaż wówczas nieliczni mieli okazję z tego skorzystać. Dziś postanowił dać możliwość zapisu na Seo Guru, poczytaj, może to dobry plan na jesienne dni – Seo Guru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


jeden × = pięć