2h szkolenia za 7zł… i wiele więcej

By | 08-12-2015

Jak już niektórzy z Was wiedzą, lubię szkolenia i ebooki Sławomira Gdaka. Wielu z Was na pewno kojarzy tego Pana i podobnie jak ja, świadomie wybiera jego szkolenia, jeśli jakieś nowe wychodzą. Właśnie nadeszło nowe…

Zanim jednak dojdę do szczegółów, napiszę kilka słów dla tych czytelników, którzy nie do końca kojarzą postać Gdaqa. Od 2009 roku prowadzi od bloga SEO, na którego łamach dzieli się z czytelnikami całą swoją wiedzą. Oprócz przygotowania dziesiątek list katalogów, list mocnych profili, czy szkoleń video, Sławek ma na swoim koncie książkę o pozycjonowaniu. Subskrybuję jego newsletter i lubię czytać co nam czasem wszystkim wyśle.

Całkiem niedawno postanowiłem reaktywować bloga, zbiegło się to z informacją od Sławka, o tym, że wprowadza na rynek swoje nowe szkolenie – Top Seo Masterclass. Byłem, widziałem, polecam. Dostęp do szkolenia sprzedawany jest w formie abonamentowej, co miesiąc użytkownik dostaje kolejne 3 lekcje do zgłębienia. W ramach dostępu do Top Seo Masterclass użytkownik na start dostaje 3 lekcje szkolenia SEO, odpowiednio 36, 57 i 44 minutowe. Baza wiedzy jest spora, a co ważniejsze, cena jest również w porządku. Za miesięczną subskrybcję zapłacicie 97zł, ale to nie wszystko, pierwszy miesiąc będzie kosztował Was jedynie 7zł, dzięki czemu, za niewielką cenę, będziecie mogli się przekonać, czy chcecie subskrybować większą porcję wiedzy na następny miesiąc.

Korzystam z Top Seo Masterclass, muszę przyznać, że nie jest to wiedza tylko dla początkujących, ale młodzi adepci SEO nie powinni się zrażać, po przyswojeniu podstaw, przyjdzie czas na przyswojenie wiedzy z wyższego poziomu, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Warto wspomnieć też, że twórca Top Seo Masterclass udstostępnił wiele bonusów, takich jak darmowa aplikacja do sprawdzania pozycji, darmowe webinary, sprawdzacza linków i kilka innych.

11 thoughts on “2h szkolenia za 7zł… i wiele więcej

 1. Zet

  Gdzie zniknął nagłówek „artykuł sponsorowany”? ;)

  Reply
 2. Adam

  Niestety, za 7 zł dostajemy samą podstawową wiedzę. Po co płacić, jak w sieci na każdym prawie blogu SEO jest za darmo. Myślę, że wpis jest również sponsorowany. :-(

  Reply
  1. Michał Post author

   Co kto woli oczywiście. Jeśli ktoś znajdzie szkolenie dla zaawansowanych za 7zł, to poproszę linka :) Osobiście jestem już dalej z materiałem i przyznam, że faktycznie lekcje później są na wyższym poziomie, ale myślę, że nadal każdy je zrozumie. Czekam na następne, zobaczymy :)

   Reply
 3. Michał

  W ciągu 30 dni od wpłaty można zrezygnować, aby kolejna kwota nie zeszła po tych 30 dniach.

  Reply
 4. Iwo

  Zastanawia mnie tylko czy za 7zł można zyskać coś wartościowego

  Reply
 5. web51

  Nie potrafię sobie wyobrazić żeby ktoś się dzielił wiedzą dzięki której można robić dobre frazy za parę groszy, kiedyś uruchomiłem szkolenie Pana Gdaka i przez większość czasu było lanie wody i informacje dostępne na każdym kroku.

  Reply
 6. Łukasz

  Za 7 zł dostajemy samą podstawową wiedzę, w internecie jest masę takiej wiedzy :))

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


osiem + = siedemnaście