Informacje

Co to za blog?

Blog o e-commerce, e-biznes i SEO. Myślałeś kiedyś nad założeniem sklepu? A może nad stworzeniem własnej strony? W internecie jest dużo darmowych porad, napisanych trzy po trzy, jeszcze więcej porad płatnych i nie wiesz co robić dalej? Jesteś w dobrym miejscu, czytaj, komentuj, dowiedz się jak najwięcej o handlu w internecie, zarabianiu w sieci, tworzeniu stron, ich optymalizacji i pozycjonowaniu. Polecam również darmowy kurs pozycjonowania, o którym na pewno wspomnę nie raz.

Zmiana na lepsze?

Poprzednia wersja bloga była postawiona na autorskim skrypcie, aktualna na spolszczonym WordPressie. Funkcjonalnie aktualna wersja jest ulepszona i bardziej ustandaryzowana.

W między czasie zmieniłem szablon na prosty, responsywny i taki który nie rozprasza. W tym wypadku nie przywiązuję wagi do wodotrysków, ma być czytelnie i ładować się szybko :-)

Serdecznie zapraszam

Wszystkich czytelników, tych na stałe i tych w przelocie, zapraszam tu jak najczęściej. Z nową odsłoną bloga pojawią się nowe wpisy, częściej, więcej, a co za tym idzie, mam nadzieje, że nowe komentarze prowadzące do rozwijających dyskusji. Zapraszam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


dziewięć + = szesnaście